Jump to content

[TH14/13/12] Gelmiş Geçmiş En Hızlı Ganimet Kasma Taktiği (Altın+İksir+Kara İksir) | Şampiyon Ligi 200K+ Bonus

Recommended Posts

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız, iddia ediyorum gelmiş geçmiş en hızlı ganimet kasma taktiğidir bu!

Hiç uzatmadan konuya geçiyorum, bot ayarları:

Birlik ve Büyü Eğitimi ayarlarım bu şekilde:

👉 Birlik ve Büyü Eğitimi Ayarları 👈

Arama  kısmı ayarlarım bu şekilde:

👉 Arama Kısmı Ayarları 👈

Not: Ben Altın ve İksir arama kısmını 350k olarak ayarladım siz isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz.Ben SuperXP ile seviye kastığım için hemen bi köye saldırıp çıkmasını istiyorum o yüzden 350k altın 350k iksir benim için kafi.(Zaten 100k-200k bonus da alıyoruz)

Saldırı  kısmı ayarlarım bu şekilde:

👉 Saldırı Ayarları 👈

Toplayıcılar  (Toplayıcı Filtresi) kısmı ayarlarım bu şekilde:

👉 Toplayıcılar Kısmı (Toplayıcı Filtresi) Ayarları 👈

SmartZap Kısmı Ayarlarım bu şekilde:

👉 Ölü Köy SmartZap Ayarları 👈

Kupa Ayarları kısmı bu şekilde: 

👉 Kupa Ayarları 👈

Not: Kupa ayarlarınıda 1-2 gün kullandıktan sonra isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

Benim Kupa aralığım 3220 - 3400 arası, mükemmel ganimet kasıyor.

💸 Kazandığım Ganimetler 💰

Direk Bottan kopyaladığım Saldırı Günlüğü kısmı:

Saldırı Günlüğü 🔰 

Oyun içi saldırı görüntüleri: (200K 100K bonusuda kafadan eklemeyi unutmayın 😅 )

🔥 COC Saldırı Görüntüsü 1 

🔥 COC Saldırı Görüntüsü 2

🔥 COC Saldırı Görüntüsü 3

🔥 COC Saldırı Görüntüsü 4

🔥 COC Saldırı Görüntüsü 5

(Fotoğrafları tek tek Upload edip linkleri kopyalayıp düzenlemek bunları yazmak yaklaşık 1 saatimi aldı, eğer konuyu beğendiyseniz ve işinize yarayacak ise 1 beğeninizi alırım 😅☺️

------------------------

Birde yazılı olarak ve mantığını anlatayım:

ARkadaşlar ölü köylere saldırıyoruz.Saldırdığımız birlikler Süper Minyonlar Ölü köy arama kısmına girip Altın ve İksir her ikisinide 350K olarak ayarlıyoruz.Kullandığımız saldırı stili ise Smart Farm Attack. SmartZap ı da aktif yapın yıldırımları kara iksir sondalarına atsın.(Bu sayede kara iksir den de geri kalmıyoruz 🙂 tabi ihtiyaca göre açıp kapatabilirsiniz)Toplayıcı filtrelerini %50 ye çekin 3 toplayıcıyı seçin.Ondan sonra gelen ganimetin keyfini sürün. 🎉

Ölü köyler artık yüksek kupalarda da fazla çıkmaya başladı büyük ihtimal yükselen duvar fiyatları ve 15-20 milyonluk yükseltmeler yüzünden bence (!) kasıtlı olarak Supercell artık ölü köy çıtasını yukarılara taşıdı.(Bonusla beraber mükemmel kasılıyor) Şampiyon Liginde dahi ölü köy çok rahat bir şekilde çıkabiliyor.Hemde köy geçme oranı çok düşük saldırı günlüğüne bakarsanız görürsünüz, yaklaşık 1 buçuk günde  en fazla arama sayısı 77 olmuş bu da bonusla beraber aldığımız ganimetin yanında hiç bir şey.Benim anlatıcaklarım bu kadardı tek bir kişiye dahi yardımım dokunduysa, ona zaman kazandırdıysam ne mutlu bana.

İyi Forumlar Bol Ganimetler...

Edited by aqlattikader
  • Like 5
  • Upvote 2
  • aqlattikader changed the title to [TH14/13/12] Gelmiş Geçmiş En Hızlı Ganimet Kasma Taktiği (Altın+İksir+Kara İksir) | Şampiyon Ligi 200K+ Bonus
  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız, iddia ediyorum gelmiş geçmiş en hızlı ganimet kasma taktiğidir bu! Hiç uzatmadan konuya geçiyorum, bot ayarları:   Birlik ve Büyü Eğitimi ayarlarım bu

Ben bu taktiği nox da kullanıyorum ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Kullandığım Emülatör: Nox, sürümü 6.3.0.0 Kullandığım MyBot Modu: AIO MOD

Posted Images

1 saat önce, santolyos yazdı:

ölü köy bulmakta zorlanıyorum ama gerçektende başarılı eline sağlık

Evet ölü köy güncellemeden sonra biraz daha zor bulunuyor.Ölü köylerin çıkma sıklığı, Saate, güne göre değişiyor, Örneğin hafta sonları biraz daha zor çıkabiliyor veya gece daha fazla çıkabiliyor hatta böyle büyük güncellemelerden sonra oyuncu sayısı (oyuna dönen) sayısı Max hesapların tekrar ganimet arayışında olmasından dolayı sıkıntı olabiliyor.En fazla 1-2 aya düzene oturacaktır.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted (edited)
On 01.06.2021 at 21:41, killer2002 yazdı:

usta liginde güzel ganimet var, yalnız çok hızlı bırakıyor bence smartfarm da ,bunun bi çözümü varmı 

Evet official bot da çok hızlı bırakıyor, tavsiyem AIO MOD kullanın, AIO MOD da yavaş bırakması için ayar var.

On 02.06.2021 at 13:28, sniperwars yazdı:

Gayet iyi taktik, kullanıyorum.s

Bol Ganiler... 🤗😅☺️😇

Edited by aqlattikader