Jump to content

Nox clash of clans başlamıyor clash of clans keeps stopping

Recommended Posts

bot oyunu başlatacağı zaman nox ''clash of clans keeps stopping"  bu hatayı verıyor siliyorum tekrar yuklediğimde 2 defa giriyor 3.de yine aynı bu sorunun çözümü nedir. perfromans phone ayarları vs. hep denedim olmadı. 

• 2 weeks later...
17 saat önce, hazar yazdı:

Arkadaşlar sorunu çözdüm nox'un eski sürümünü indirdim siorunsuuz çalışıyor 6.1.2 indirdim gayet güzel çalışıyor. sizde deneyip sonuçları paylaşırsanız sevinirim. 

Arkadaşlar nox un sürümlerini memnun sürümlerini ve bluestacks ın sürümlerinin neredeyse hepsini deendin en  iyi sonuç veren emülatör bluestacks nox çalışsa bile bir çok hata veriyor en son kullanılacak emülatör nox haberiniz olsun 🙂 bol savaşlı günler 

bende şuan bu hatayı alıyorum çözen varmı? gece bıraktım botu saat 4 ten sonra hata vermeye başlamış

On 28.03.2021 at 19:56, hazar yazdı:

Arkadaşlar sorunu çözdüm nox'un eski sürümünü indirdim sorunsuuz çalışıyor 6.1.2 indirdim gayet güzel çalışıyor. sizde deneyip sonuçları paylaşırsanız sevinirim. 

sabah bu sürümü indirdiğimde aynı sorunu almıştım şuan nox 5.0 sürümünü indirdim sorun çözüldü gibi umarım tekrar etmez