Jump to content

Hızlı İksir kasmak için kara iksir ordusu CSV varmdır ?

Recommended Posts

5 hours ago, konen said:

Th12 Hızlı İksir kasabilmek için kara iksir ordusu. Farm için kara iksir ordusu CSV varmıdır.

12.PNG

Buradan kendi TH seviyenize uygun CSV bulabilirsiniz: https://mybot.run/forums/index.php?/forum/76-csv-attack-files/

Kendi hesaplarımda madenci CSV'si kullanıyorum link: 

(v3Miner 4 finger by BNT)

Edited by divisionn
12 saat önce, divisionn yazdı:

Buradan kendi TH seviyenize uygun CSV bulabilirsiniz: https://mybot.run/forums/index.php?/forum/76-csv-attack-files/

Kendi hesaplarımda madenci CSV'si kullanıyorum link: 

(v3Miner 4 finger by BNT)

Çok teşekkürler inceleyeceğim , bu csv canlı köyler içinmi ölü köyler içinmi hangisinde kullanmalıyım

Edited by konen
7 hours ago, konen said:

Çok teşekkürler inceleyeceğim , bu csv canlı köyler içinmi ölü köyler içinmi hangisinde kullanmalıyım

Ölü köyler için. Altın+İksir 800k ayarlayın gerisini bot halledecektir. 46 madenci 276 yer kaplıyor yani ordu kampı %96 yada 98 olduktan sonra saldırıya gitmesi için ayarla. Ordu kampı  %100 olarak ayarlarsan bot saldırıya gitmez o konuda dikkat et. Foto'da belirttim %lik yeri.

da.png

+ olarak aynı CSV'nin daha yavaş asker bırakması için kendime göre editlediğim halini de alta iliştiriyorum. Aynı zamanda varsa kaya balonu,zeplin,siege barrack,tokmak'ı da ekledim. 

miner edit.csv

Edited by divisionn
On 18.08.2020 at 17:04, divisionn yazdı:

Ölü köyler için. Altın+İksir 800k ayarlayın gerisini bot halledecektir. 46 madenci 276 yer kaplıyor yani ordu kampı %96 yada 98 olduktan sonra saldırıya gitmesi için ayarla. Ordu kampı  %100 olarak ayarlarsan bot saldırıya gitmez o konuda dikkat et. Foto'da belirttim %lik yeri.

da.png

+ olarak aynı CSV'nin daha yavaş asker bırakması için kendime göre editlediğim halini de alta iliştiriyorum. Aynı zamanda varsa kaya balonu,zeplin,siege barrack,tokmak'ı da ekledim. 

miner edit.csv 4 kB · 2 downloads

Teşekkürler

Merhaba şu şekilde sorun alıyorum nasıl çözebilirim. Her asker bırakmak istediğinde bana bu ekranı veriyor. Kapatmadığım sürece asker bırakmıyor. Kapatıyorum asker bırakıyor tekrar tablo çıkıyor. Daha sonra peş peşe royal şampiyon kraliçe kral  filan yokluyor sürekli tablo veriyor o aradada

2.PNG

1-min.PNG

3.PNG

4 hours ago, konen said:

Merhaba şu şekilde sorun alıyorum nasıl çözebilirim. Her asker bırakmak istediğinde bana bu ekranı veriyor. Kapatmadığım sürece asker bırakmıyor. Kapatıyorum asker bırakıyor tekrar tablo çıkıyor. Daha sonra peş peşe royal şampiyon kraliçe kral  filan yokluyor sürekli tablo veriyor o aradada

2.PNG

1-min.PNG

3.PNG

Aldığınız sorunların çözümlerini araştırıp bulmak sizin göreviniz. Türkçe foruma şöyle bi göz atsanız aynı sorunla ilgili başlığın açıldığını ve sorunun çözümünü bulabilirsiniz. 
Buradaki başlığın konusu ile sizin paylaştığınız sorunun konusu birbirinden alakasız. Forumu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız açın okuyun: 

Sorunun çözümünü de bu posttan bulabilirsin: 

Forum kurallarına aykırı soru sorduğunda artık cevap verilmeyecek. 

On 18.08.2020 at 17:04, divisionn yazdı:

da.png

miner edit.csv 4 kB · 6 downloads

selam dostum senin editlediğin miner csv si harika çalışıyor eğer senin kendi düzenlediğin csv ler varsa paylaşırsan sevinirim teşekkür ederim 

4 hours ago, ersin3535 said:

selam dostum senin editlediğin miner csv si harika çalışıyor eğer senin kendi düzenlediğin csv ler varsa paylaşırsan sevinirim teşekkür ederim 

Aleykümselam, maalesef şuan yok. Bende çok anlamam bu işlerden sadece askerlerin bırakma sürelerini ayarlayabiliyorum ve zeplin/kaya balonu/siege barrack/tokmak ekli değilse onu ekleyebiliyorum. Bu kadar ?

• 1 month later...
On 26.08.2020 at 22:06, divisionn yazdı:

Aleykümselam, maalesef şuan yok. Bende çok anlamam bu işlerden sadece askerlerin bırakma sürelerini ayarlayabiliyorum ve zeplin/kaya balonu/siege barrack/tokmak ekli değilse onu ekleyebiliyorum. Bu kadar ?

Hocam miner csv de büyü üretmemiz gerekiyor mu yoksa sadece madenci yeterli mi ?