Jump to content

Recommended Posts

son birkaç gündür blustacks i açtıgım zaman bilgisayar yavaşlıyor hatta fareyi kullanırken bile zorlanıyorum çünkü fare imlecini bir yerden bir yere götürürken bile donarak gidiyor , bilgisayarımın özellikleri iyi durumda  , bigisayarınmın özelliklerinden kaynaklandıgını da düşünmüyorum , nedenini anlıyamadım , yardımcı olabilecek birisi var mı 

3 saat önce, umutfbumut yazdı:

son birkaç gündür blustacks i açtıgım zaman bilgisayar yavaşlıyor hatta fareyi kullanırken bile zorlanıyorum çünkü fare imlecini bir yerden bir yere götürürken bile donarak gidiyor , bilgisayarımın özellikleri iyi durumda  , bigisayarınmın özelliklerinden kaynaklandıgını da düşünmüyorum , nedenini anlıyamadım , yardımcı olabilecek birisi var mı 

BIOS’ta sanallaştırma ayarını aktif ederseniz sorun kalmıycaktır internetten bluestacks sanallaştırma etkinleştirme yazarsanız birçok kaynak ve video çıkacaktır karşınıza.

6 saat önce, sniperwars yazdı:

Cihazınızda sanallaştırma etkin ise birde memu yu deneyin. Eski sürü kullanın bence ve güncelleme yapmayın. Sistem gereksinimi blue dan daha düşük .

şuan botu çalıştırdıgımda başlat dügmesine bastıgımda blustacks i otomatik kendisi açıyor , memu yu açması için ne yapmam gerek

Profiles klasörünün içerisinde profil isminin olduğu klasörü aç. Config.ini metin belgesini aç. Emulator= ve Instance= satırlarındaki bs ve android kelimelerini silip şu şekilde yaz ve kaydet. 

Emulator=MEmu

Instance=MEmu

memu da yazı tipiyle alakalı sorun yaşıyorum ama ayarlar kısmında memuda yazı tipiyle alakalı ayar yok malesef

https://hizliresim.com/zWpkHi

11 saat önce, faikozcoban1018 yazdı:

Profiles klasörünün içerisinde profil isminin olduğu klasörü aç. Config.ini metin belgesini aç. Emulator= ve Instance= satırlarındaki bs ve android kelimelerini silip şu şekilde yaz ve kaydet. 

Emulator=MEmu

Instance=MEmu

botu ilk başlattıgımda memu açılırken alt tab yapıyor veya bazen klandan takviye istedigimde alt tab yapıyor , bunu ayarlama şansım var mı

On 01.08.2020 at 00:52, umutfbumut yazdı:

memu da yazı tipiyle alakalı sorun yaşıyorum ama ayarlar kısmında memuda yazı tipiyle alakalı ayar yok malesef

botu ilk başlattıgımda memu açılırken alt tab yapıyor veya bazen klandan takviye istedigimde alt tab yapıyor , bunu ayarlama şansım var mı

Yazı tipi ile alakalı sorunun sabitteki konuda bulunan fontla çözülebilir.

Ancak alt tab olayını tam anlamadım. bu konudaki adımları uygulayarak kurmuştum ve şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmadım.

On 1.08.2020 at 00:52, umutfbumut yazdı:

Tüm adımları konudaki gibi ayarlayın ekran boyutları ve sanal klavyedeki tik kapalı sekme konumu vs vs. 

Fotoğrafları göremiyorsanız vpn kullanın.