Jump to content
Sign in to follow this  
Zebinya

Arkadaşlar bu hatanın nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Recommended Posts

line 43210 hatası : Klasör uzantısı yazıyor burda.

error array variable has incorrect number of subscripts or subscript dimension range exceeded

hatasını verip botu kapatıyor bluestack devam ediyor oyuna.

Bu hatayı belirli bir zamandan sonra veriyor.

Yükseltmeleri kendi elimle seçtim problem bu nedenden dolayı olabilir mi . Teşekkür ederim.

33 minutes ago, Zebinya said:

line 43210 hatası : Klasör uzantısı yazıyor burda.

error array variable has incorrect number of subscripts or subscript dimension range exceeded

hatasını verip botu kapatıyor bluestack devam ediyor oyuna.

Bu hatayı belirli bir zamandan sonra veriyor.

Yükseltmeleri kendi elimle seçtim problem bu nedenden dolayı olabilir mi . Teşekkür ederim.

1. Botu komple sil.

2. Win+R tuşlarıyla Çalıştır'ı açıp %APPDATA% yaz.
3. Açılan AppData\Roaming klasöründe "MyBot.run-Profiles" dosyasını sil.
4. Antivirüs programları kullanıyorsan devre dışı bırak. Windows 10 kullanıyorsan windows defender'e botun bulunacağı klasörü dışlama olarak ekle. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan tıkla.

5. Botu sıfırdan indirip çalıştır. İlk kez çalıştırdığında ayarlarını yap ve daha sonra Bot/Profiles bölümünden yeşil tik tuşuna bas.Bu sayede ayarlarını elle kayderdersin. Bot normalde her çıkışta ayarlarını otomatik kaydeder fakat elle kaydetmeyi kullandığında bu tarz sorunları en aza indirdiğini keşfettiğim için bunu yaptırıyorum.
Not: Ayarlarını elle kaydetmeyi tek sefere mahsus olarak yap. Daha sonra yapmana gerek yok.

Edited by divisionn
  • Like 1

On 06.06.2020 at 15:01, divisionn yazdı:

1. Botu komple sil.

2. Win+R tuşlarıyla Çalıştır'ı açıp %APPDATA% yaz.
3. Açılan AppData\Roaming klasöründe "MyBot.run-Profiles" dosyasını sil.
4. Antivirüs programları kullanıyorsan devre dışı bırak. Windows 10 kullanıyorsan windows defender'e botun bulunacağı klasörü dışlama olarak ekle. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan tıkla.

5. Botu sıfırdan indirip çalıştır. İlk kez çalıştırdığında ayarlarını yap ve daha sonra Bot/Profiles bölümünden yeşil tik tuşuna bas.Bu sayede ayarlarını elle kayderdersin. Bot normalde her çıkışta ayarlarını otomatik kaydeder fakat elle kaydetmeyi kullandığında bu tarz sorunları en aza indirdiğini keşfettiğim için bunu yaptırıyorum.
Not: Ayarlarını elle kaydetmeyi tek sefere mahsus olarak yap. Daha sonra yapmana gerek yok.

file:///C:/Users/mmtde/Downloads/Compressed/MyBot-MBR_v7.8.3/lib/1220.html

DETECTED UNAUTHORIZED OR ILLEGAL USE OF MYBOT.RUN COPYRIGHTED SOFTWARE! 

VISIT MyBot.run FOR FURTHER DETAILS 

DO NOT PAY FOR SOMETHING FREE!

son bir kaç gündür bu hatayı alıyorum bot kapanıp yeniden açılıyor kendi kendine yardımcı olur musun acaba?