Jump to content

Recommended Posts

2 tane 13 1 tane 11 Bb hesabı botta kullanıyordum 1 saat önce 11 Bb hesabım ban yedi arkadaşlar dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum hesapları bottan kaldırdım şuan 

arkadaşlar bana yardımcı oalbilmeniz mümkünmüdür...
botu açtığımda herşeyi sıfırlıyor ilk grup askerleri hazırlıyor ikinciyi hazırlamıyor, askerler hazır olunca sadece bir kaç arama yapıp geri dönüyor, tekrar arama yapıyor ama saldırmıyor, hep bir kaç arama yapıp geri geliyor askerleri tekrar boşaltıyor yeniden yüklüyor yani yüklü olanları silip yeniden yüklüyor, hep ayın işlemi yapıyor, büyüleri hiç hazırlamıyor bir kaç hata daha var aklıma gelmedi şimdilik bunlar hatırladıklarım yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler..

Edited by gerceklodos
  • Like 1

2 hours ago, Onurgumus said:

2 tane 13 1 tane 11 Bb hesabı botta kullanıyordum 1 saat önce 11 Bb hesabım ban yedi arkadaşlar dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum hesapları bottan kaldırdım şuan 

Bot profillerini silmediysen ban yiyen profilleri buraya atabilir misin?

• Like 1

2 minutes ago, Onurgumus said:

Standart saldırı 4 köşe eşit full ejder saldırı şekli inşaatçı üssü de aktifti hepsi aynıydı

Standart saldırı kullanarak ban yemen gayet normal. Standart saldırıda çok hızlı asker bırakıyor, tespit edilmen çok kolay olur o yüzden.

4 saat önce, Cadillacs and Dinosaurs yazdı:

acaba saldırı şekliniz neydi geçmiş olsun, inşaatçı üssünüz saldırı yapıyormuydu ayrıca

sordugun için merak ettim inşaatçı üssü saldırısını açık tutmak ban yeme şansını arttırırmı ? inşaatçı üssünde birlik bırakma gecikmesini 4-5 de kullanıyorum.bot gibi hızlı bırakmıyor ama tek sıkıntısı köye uzaktan birlik bırakıyor.bu yüzden ban yenebilirmi ki  ?

4 saat önce, Onurgumus yazdı:

Dostum geçmiş olsun.Hesaplarını günde kaç saat botta bırakıyorsun öğrenebilirmiyim.

11 dakika önce, cengiz_han yazdı:

sordugun için merak ettim inşaatçı üssü saldırısını açık tutmak ban yeme şansını arttırırmı ? inşaatçı üssünde birlik bırakma gecikmesini 4-5 de kullanıyorum.bot gibi hızlı bırakmıyor ama tek sıkıntısı köye uzaktan birlik bırakıyor.bu yüzden ban yenebilirmi ki  ?

Dostum geçmiş olsun.Hesaplarını günde kaç saat botta bırakıyorsun öğrenebilirmiyim.

benim arkadaşımın bir köyü yedi , inşaatçı açıktı ve sanırım yanlış ayar yaptık oradan şikayet gelmiş olabileceğini düşünüyorum,kontrol edince daha net anlayacağım bot ayarlarını 

• Like 2