Jump to content
VitaEsMorte

Eski oyuncunun geri dönüşü... :)

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zaman önce köyümü herşeyi ile fulleyip satmıştım. Şimdi oğlumun köyünü geliştirmek için tekrar oyuna ve foruma geri döndüm. 5 yıl kadar geçtikten sonra çoğu şey ya değişmiş yada unutmuşum 🙂

Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Öncelikle hangi botu indirmeliyim ve en sorunsuz kullanacağım emülator hangisi? Tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.

Oyuna mart ayında gelen güncellemeden sonra Mybot'a resmi bir güncelleme gelmedi, geliştiriciler hala çalışıyorlar. Resmi sürüm çıkana kadar geçici olarak fixlenmiş modlu versiyonu indirebilirsiniz.  Emülatör olarak da  BlueStacks 4.80, BlueStacks 2.5.43, MEmu 6.2.1, Nox 6.3.0, Droid4X 0.10.7, iTools 2.0.8.9, KOPLAYER 2.0.0, LeapDroid 1.8.0.
Orjinal botun test edildiği emülatörler bunlar. Kendinize en uygun olanı tercih edip kullanabilirsiniz.

• Upvote 1

12 dakika önce, divisionn yazdı:

Oyuna mart ayında gelen güncellemeden sonra Mybot'a resmi bir güncelleme gelmedi, geliştiriciler hala çalışıyorlar. Resmi sürüm çıkana kadar geçici olarak fixlenmiş modlu versiyonu indirebilirsiniz.  Emülatör olarak da  BlueStacks 4.80, BlueStacks 2.5.43, MEmu 6.2.1, Nox 6.3.0, Droid4X 0.10.7, iTools 2.0.8.9, KOPLAYER 2.0.0, LeapDroid 1.8.0.
Orjinal botun test edildiği emülatörler bunlar. Kendinize en uygun olanı tercih edip kullanabilirsiniz.

Bilgi ve ilgi için teşekkürler. Memu ve modlu botu indirmiştim, ayrıca autoit. Düzgün çalıştırmaya çalışıyorum bakalım. 🙂

Gece boyu deneme imkanım oldu. Oyun dinamikleri genel olarak aynı olsa da değişen çok şey var. Şimdi kendime de "0" dan bir hesap açıp kasmaya başlayacağım 🙂

Hızlı ve mantıklı gelişmek için internetten hızlıca yaptığım araştırma sonucu https://clashguideswithdusk.net/general-th-guides/ adresine ulaştım. Burada TH1-13 arası en hızlı ve mantıklı ilerleme stratejilerini anlattıklarını söylemişler. Buna göre başlayacağım. 🙂

Oyunu bitirip tekrar bitirip başlamak zor gelmiyor ama oyundaki değişiklere adapte olmak biraz zor olacak. Köyün gelişimini buradan zaman zaman paylaşmayı düşünüyorum 😉

• Upvote 1

Th7 tamamladık sayılır. Sırada Th8 var. 3 işçiyi aldım, 4. işçi için kaldı 390 elmas. Henüz kupa kasmadım, uygun bir cvs bulunca başkayacağım 😉

Olduk TH9, 250 duvarın tamamı 9 seviye. Xyayları vs tamam ama gerisi hala çok geride 🙂 Duvarların hepsini 10 seviye yapıp yandan yandan diğerlerini ufak ufak geliştirelim 😄

Şimdilik 1 işçi duvar basıyor, 1 işçi heroları basıyor, diğer 2 işçi yükseltmelere devam edecek 🙂 5. işçi 2000 taş lazım, şimdilik 670 taş var. Kupa kasmakda zoruma gidiyor, ufak ufak topluyoruz artık 🙂 Bu arada ben yokken builder base gelmiş, ona da alışmaya başladım. Alışmak lazım, otto yu ordan alıp 6. işçi geliyormuş 🙂 7/24 kasmaya devam 😉

Edited by VitaEsMorte
  • Upvote 1

6 saat önce, VitaEsMorte yazdı:

Olduk TH9, 250 duvarın tamamı 9 seviye. Xyayları vs tamam ama gerisi hala çok geride 🙂 Duvarların hepsini 10 seviye yapıp yandan yandan diğerlerini ufak ufak geliştirelim 😄

Şimdilik 1 işçi duvar basıyor, 1 işçi heroları basıyor, diğer 2 işçi yükseltmelere devam edecek 🙂 5. işçi 2000 taş lazım, şimdilik 670 taş var. Kupa kasmakda zoruma gidiyor, ufak ufak topluyoruz artık 🙂 Bu arada ben yokken builder base gelmiş, ona da alışmaya başladım. Alışmak lazım, otto yu ordan alıp 6. işçi geliyormuş 🙂 7/24 kasmaya devam 😉

Hocam çözmeye başlamışsın baya baya yenilikleri anlatmaya pek gerek yok :)

Olduk th10 bugün. 5. işçi için kaldı 100 taş 🙂 Lig kasmadan alacağım 5. işçiyi 😉 Heroların her ikiside 15 civarı, şu an 2 cehennem kulesi ve 1 x yayı daha basılıyor. Duvarların hepsi 10 du, şimdi inşaatçının birisi sürekli 11 seviye duvar basacak. Th10 da zayıf kalan savunmaları yükseltene kadar kalacağım yada Th11 e geçebilirim belki 😛 

Edited by VitaEsMorte

2. ayı devirirken TH10 ve duvarlar full 11 🙂 BK 15 Kraliçe 17-18 oldu. Cehennemlerden birisi 1 diğeri 2 oluyor, xyayları da sırayla 3-2-1 oldu 😄 5 işçi ve 450 taş ile devam. Saatte 669k altın 495k iksir 2200 kara iksir kasıyor, 7/24 devam 🙂

Adsız.png