Jump to content
selcuk turken

line 41048

Recommended Posts

öncelikle programı autoit kur ve onunla kullan (Bilmiyor olabilirsin)

Autoit i kur ve Mybot.run.au3 dosyasını sağ tıkla ve Run with autoit x86 kısmı ile çalıştır. Bu hatayı aldığında hatanın resmini çek ve buraya gönder ancak böyle yardımcı olabilirim sana. 

4 saat önce, selcuk turken yazdı:

line 41048

surekli bu hata ileti ile program kapaniyor nedeni nedir yardimci olurmusunuz

ratakantez oncelikle tesekkur ederim atoit 3 suan yüklü gelen hata iletisinin rasmini cektim fakat buraya kopyalama yapamiyorum bu raya yazmaya calisayim 

line41048 file users/turke/desctop/my/mybot.run.exe

error.array veriable has incorrect number of subscripts or subscript range exceeded 

mesaj bu sekilde

hacım autoit ile açmadığın için botu bu line sırası hiç bir anlam ifade etmiyor. 

mybot.run.au3 dosyasına sağ tıklayıp "run as  autoit x86 kısmından açacaksın ve bu hatayı yakalyınca çekmen lazım ekran resmini.

bu arada https://tr.imgbb.com/ adresine yükleyip resmin linkini buraya kopyalayabilirsin. Bende forumu bu şekilde kullanıyorum 

birde bot klasöründe profile dosyasının içindeki kullandığın profilin log dosyasını gönderirsen de daha yararlı olur.

Ekstra not:

Sanırsam botun Zap işlevinde bir bug var geçen gün birisi raporlamış gördüm ama konuya cevap vermediği için olayı anlamadım. Eğer zap kullanıyorsan onu kapat istersen belki sende aynı buga yakalanıyorsun. 

Ekstra Not 2:

Hacım offical botu kullanıyorsun değil mi? yada dosyalardaki kodlarla hiç oynamadın? Çünkü bilinen bir bug olsa büyük ihtimal forumun bug report kısmında bahsederlerdi takip ediyorum ben de

Edited by ratakantez

smart zap i iptal ettim bi bakalim gelismelerden bilgi verecegim ilgin icin tesekkurler bu arada bilgisayarda 4 tane virtual C++var birbiriyle cakisiyor olabilirmi 

sorun tamamen smart zap ile alakali imis yildirim veya deprem attigi zaman bu hatayi veriyor smart zapi uyguladigi anda hata iletisi cikiyor tesekkur ederim ratakantez saol