Jump to content
parakazan123

Dosya bulunamıyor yardım..!!

Recommended Posts

Botun içindeki profil dosyanızı silip baştan açabilirsiniz botu. Eğer sadece Nox yüklü ise direk onu kendisi bulacaktır. Birde sağlıklı bir bot kullanımı için tek bir emülötörün yüklü olmasını daha sağlıklı buluyorum.

21 saat önce, ratakantez yazdı:

Botun içindeki profil dosyanızı silip baştan açabilirsiniz botu. Eğer sadece Nox yüklü ise direk onu kendisi bulacaktır. Birde sağlıklı bir bot kullanımı için tek bir emülötörün yüklü olmasını daha sağlıklı buluyorum.

ben bluestaks kullanmak istiyorum ama botu indirdiğimde benden nox u yüklememi istiyor bunu nasıl duzeltirim ? 

birde benden klan kalesi köy binası labratuar vs. yerlerin konumunu istiyor düzgün bir şekilde yapmama rağmen bulunamadı hatası veriyor nasıl düzeltirim ?

Botun başlangıçta eğer bir emülatör yüklü ise onu bulması lazım eğer birden fazla yüklü ise random bir tane seçiyor. 

Windows kaç kullanıyorsunuz? Windows 10 için belki noxu öneriyor olabilir.

Birde karşı karşıya kaldığınız bulunamadı hatası kısmındaki ekran görüntüsünü alabilir mısınız? Daha iyi yardımcı olurum. Oyunu ingilizce oynamanız gerekiyor eğer türkçe kullanıyorsanız bulamıyor olabilir.

Bir de bozu bilgisayarınızdan kaldırın bs yükleyin ve bot kapalı iken botun klasöründeki "profiles" dosyasını sildikten sonra botu çalıltıırın.

Edited by ratakantez