Jump to content
selo0193

Büyük koruyucu hızlandırma sorunu

Recommended Posts

Büyük koruyucu hızlandırma sorunu

Merhabalar, şimdi size yaşadığım sorunu anlatmadan önce gerekli birkaç bilgiyi vermek istiyorum.

Kullandığım bot sürümü v.7.7.7 yani son sürüm,

Kullandığım emülatör de NoxPlayer 6.2.8.3,

Meselem şu arkadaşlar, taş ile her şeyi hızlandırma etkinliği geldi ve ben büyük koruyucuyu nereye koyarsam koyayım taşla hızlandıramıyorum. Yerini buluyor, durumunu görüyor fakat hızlandırma butonunu bulamadığını söylüyor. Kraliçeyi hızlandırıyor. Yerlerini değiştirip yeniden tanımlıyorum ama aynı yerde büyük koruyucuyu hızlandıramıyorum. Ekran görüntüsü de ekleyebilirim log kaydı da fakat söylediğimi sanırım anlamışsınızdır çünkü en açık şekilde yazdım. Yıllardır bot kullanıyorum, bana kalırsa bu hata şu iki sebepten ötürü oluyor, 

1.Düşüncem şu, yeni gelen "şampiyon görünüşleri-görünümü değiştir" butonundan kaynaklı olarak hızlandırma butonunun yerinin kaymış olması.
2.Düşüncem şu, büyük koruyucunun "hava ve kara" olmak üzere iki seçeneğinden ötürü hızlandırma butonunun yerinin diğerlerinden farklı olması.

Bana kalırsa sorun 1.sebepten ötürü ama aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bilmek isterim çözümünü. Yeni profil oluşturmadım çünkü bana kalırsa anlamsız. Tek sorun bu ve ben yer değiştirip tanımlasam bile o butonu görmüyor.

Yardımlar için sürekli aktif olmaya çalışacağım burada. Teşekkür ederim şimdiden.