Jump to content
ratakantez

ban hakkında dikkat!!

Recommended Posts

ban hakkında dikkat!!

arkadaşlar bu temmuz ayından beri 3 farklı işe yaramaz hesabı 7/24 çalıştırdım.

bazı durumlarda güncellemeler ve elektrik kesintisi gibi sebeplerle çalışmadığı günler oldu botun.

bu fair play olayının gerçekleşme durumunu merak ediyordum. 

bu arada kendi hesabımı (4. hesap) haftada 5 gün boyunca farklı saatlerde günde 5 saat kadar çalıştırdım. 

Lig ve savaş günleri hiç bir zaman bot açık olmadı.

Tüm hesaplar master lig civarında kuplarda 2500-3100

Alakası varmı bilmiyorum ama ana hesabım hariç hiç GEM satın almadım. Ana hesabada toplam 4 sene de 100 TL yi geçmez.

her bir hesapta ZECK'in undefatable balloon attack 6.4.2 csv sini kullandım. bot hızlı kullanılmadı.(HumanLike)

Bir hesaba yaklaşık 45dk da 1 giriş sırası geldiği için her girdiğinde bot 1 yada ordu dolmuşsa ve  yeterse 2 savaş yapıyordu. 

Bağış sayıları çok normallerde. Yani sıfırlanana kadar.1000 leri geçmiyordu hiç biri

Bu sabah itibarıyla (28.8.2019)  7/24 kullanmamdan kaynaklı bir ban yedim sanırsam. Ama diğer 2 hesap ve kendi hesabımın hepsi duruyor. (Onları da nasıl kullandığımı anlattım.)

Ya da birisi şikayet etmiş de olabilir. 
Kullanan arkadaşları uyarayım istedim. 

Bu arada bot kullanmaya devam edeceğim. Oyunu ligden lige oynuyorum gerisini bot hallediyor.

ban.jpg.afb05c7e7f1d0a722d1ad56ee32afe79.jpg

Edited by ratakantez
  • Like 1

yıllardır oynarım hiç ban yemedim ama bugun yabancı klandan bazı oyuncular banlanmış ben de şimdilik botu bir süreliğine durdurdum belki birileri şikayet etti yada başka bir seyler var 

Benimde 2. hesabım yabancı bi bot klanındaydı ve bu sabah 3 kişinin banlandığını gördüm. Bende hesabı klandan çıkartıp botu durdurma kararı verdim bi süreliğine

2 saat önce, ratakantez yazdı:

Alakası varmı bilmiyorum ama ana hesabım hariç hiç GEM satın almadım. Ana hesabada toplam 4 sene de 100 TL yi geçmez.

Ayrıca klanda banlanan o 3 hesabıda kontrol ettim hiç birinde kahraman kozmetiği yoktu yani daha önce altın bilet vb. satın almamışlar.

12 dakika önce, captainjoker yazdı:

Benimde 2. hesabım yabancı bi bot klanındaydı ve bu sabah 3 kişinin banlandığını gördüm. Bende hesabı klandan çıkartıp botu durdurma kararı verdim bi süreliğine

Ayrıca klanda banlanan o 3 hesabıda kontrol ettim hiç birinde kahraman kozmetiği yoktu yani daha önce altın bilet vb. satın almamışlar.

Benim hesabım th12 max köydü.Ve bu sabah ban yemış.Kral kraliçe kostümleri filan hepsi vardı. Bu köy nasıl geri alınacak sucum yok günahım yok ban yiyoruz.

8 minutes ago, Zeus1 said:

Benim hesabım th12 max köydü.Ve bu sabah ban yemış.Kral kraliçe kostümleri filan hepsi vardı. Bu köy nasıl geri alınacak sucum yok günahım yok ban yiyoruz.

Nasıl yani bot kullanmadan mı ban yedin?

• Downvote 1

3 dakika önce, BabyDragon yazdı:

Nasıl yani bot kullanmadan mı ban yedin?

Aynen kullanmadıgım halde engellenmıs asıl hesabım.Ve destek ekibi kullandıgımı iddia ediyor.bir şekilde kanıtlamam lazım ama cıkamadım işin içinden.

23 minutes ago, Zeus1 said:

Aynen kullanmadıgım halde engellenmıs asıl hesabım.Ve destek ekibi kullandıgımı iddia ediyor.bir şekilde kanıtlamam lazım ama cıkamadım işin içinden.

Muhabbet öyle bir yere gidiyorki Esaretin Bedelindeki Andy Dufresne'in durumuna dönüyor gittikçe :)

hepimizi avukat şaaptı :)  :) :P

lfm.jpg.0898ac93f60740d73d25bd7c3115109b.jpg

1 saat önce, Zeus1 yazdı:

ü.V

1 saat önce, Zeus1 yazdı:

Bot kullanman önemli değil Bluestack dan oyuna bile girsen uzaklaştırılıyorsun. 

Kusura bakmayın ama ben buradan forumdan uyarmıştım bir süre kullanmayın diye 

1 hour ago, berkaneren07 said:

Bot kullanman önemli değil Bluestack dan oyuna bile girsen uzaklaştırılıyorsun. 

Kusura bakmayın ama ben buradan forumdan uyarmıştım bir süre kullanmayın diye 

arkadaşım bu dediğine göre olacağını sanmıyorum özellikle çin ve arap ülkelerinde çok fazla yayıncı var ve hepsi emulatör kullanıyor. Alayının banlanması gerekir diye düşünüyorum. Ki İş arkadaşlarımın hepsi emulatör kullanıyor. (Bot kullanmıyorlar) (akıllarınca işten kaytarıyorlar telefon olunca yakalanabilirler :D ) ama sıkıntı yaşıyan yok

botu 3 aydır kullanmıyordum normal ara girip kendim savaş yapıyordum bugun sabah ban yemiş hesabım ne yazdıysam ciddiye bile almıyor destek ekibi