Jump to content
seyfi0671

hesap değiştirme sorunu

Recommended Posts

hesap değiştirme sorunu

arkadaşlar 2 hesap kullanıyorum tekli hesabı ayarlıyorum sıkıntı yok saldırıyor ama 2.hesabıda eksiksiz ayarlıyorum saldırı yapmıyor hesaptan hesaba girip girip duruyor orduyu kontrol ediyor tamam ama çıkış yapıp diğer hesaba giriyor çözüm istiyorum

anlayamadım  bır yerde sıkıntı var herhalde.supercell ID se bırde shared_prefs  secenegını dene onunlada olmuyorsa. sıfırdan kur botu tekrardan ayarları yap dene bakalım.

hesap degıstırme aktıf mı?  hesap seceneklerı 2 hesap yaptınmı ?  acc1 acc2  bunları dogru sectın mı?  solust kosedekı   SCıd  ayarları dogru secılımı?   bunları kontorl et bırde

13 saat önce, abramgs yazdı:

anlayamadım  bır yerde sıkıntı var herhalde.supercell ID se bırde shared_prefs  secenegını dene onunlada olmuyorsa. sıfırdan kur botu tekrardan ayarları yap dene bakalım.

hesap degıstırme aktıf mı?  hesap seceneklerı 2 hesap yaptınmı ?  acc1 acc2  bunları dogru sectın mı?  solust kosedekı   SCıd  ayarları dogru secılımı?   bunları kontorl et bırde

kardeşim herşeyi ayarlıyorum hesap değiştirmede sıkıntı yok değiştiriyor ama saldırı yapmıyor devamlı bi hesapdan diğerine geçip duruyor profili tek yapınca sıkıntı yok saldırıyor deli etti beni ya video çekip bana atabilirmisin sana zahmet

On 21.08.2019 at 21:40, seyfi0671 yazdı:

hesap değiştirme sorunu

arkadaşlar 2 hesap kullanıyorum tekli hesabı ayarlıyorum sıkıntı yok saldırıyor ama 2.hesabıda eksiksiz ayarlıyorum saldırı yapmıyor hesaptan hesaba girip girip duruyor orduyu kontrol ediyor tamam ama çıkış yapıp diğer hesaba giriyor çözüm istiyorum

merhaba

bende de bu sorun var, ama sorunun çözümünü bulamadım

çift hesaba giriş yapıyor, madenleri topluyor, askerleri eğitim kontrol ediyor, sadece saldırı yapmıyor iki köyde de, nasıl çözdünüz bunu?

On 8/21/2019 at 9:40 PM, seyfi0671 said:

hesap değiştirme sorunu

bu kutucuklar seçili değil dimi?

Seçtiysen saldırmaz sadece bağış yapar

multibot.PNG.94faa8bd8bf13ba389cf3ad9b183df8f.PNG

ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşırsan daha kolay yardımcı olurum

Edited by ratakantez

1 saat önce, ratakantez yazdı:

bu kutucuklar seçili değil dimi?

Seçtiysen saldırmaz sadece bağış yapar

multibot.PNG.94faa8bd8bf13ba389cf3ad9b183df8f.PNG

ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşırsan daha kolay yardımcı olurum

allah razı olsun kardeşim,

ne tırmalattı bana bu

hemen çözüldü sorun

köyleri nasil ayarliyoruz arkadaslar.?

email adresinimi yaziyoruz yoksa köy isminimi yaziyoruz..?

bir türlü iki köy arasi gecisi saglayamadim.