Jump to content
Sign in to follow this  
pamelya

Geçiçi Olarak Aktif Çalışan Bot.[Çalışıyor]

Recommended Posts

1 saat önce, gokhantrkmen yazdı:

Bu konuda Kesinlikle Katılıyorum size Emeğinize ve vaktinizi ayırdığınız için yüreğinize sağlık

Bot 2 haftadır güncellenmedi malesef ki bizde beklemek zorunda kaldık ama çaremize yetiştiniz. 

2 3 gündür aktif sorunsuz bi şekilde kullanıyorum botu her hangi bir sorun yaşamadım

sorun yaşayan arkadaşlar biz daha önce yaşadık nacizane tecrübelerimizden dolayı şunu diyebilirim ki şuanki bot büyü koruyucu ile çalışmıyor 

emülatör sorunu yaşayanlar için ise her zaman güncel sürümü kullanmak en mantıklısı oluyor 

iyi forumlar ...

Teşekkür Ederim Yazdıklarınız İçin Güncel Resmi Bot Sürümü Çıktığında İse Çeşitli Konular  Videolar İle Foruma Giriş Yapacağım Çünkü Şuan "Tam" Olarak Stabil Çalışmadığı  İçin Kafamdaki Planları Tam olarak Uygulayamıyorum  Resmi Sürüm Çıkışından İtibaren Tekrardan İnsanlara Yardımcı Olmaya Çalışacağım Bol Ganimetli Günler :) :checkbox:

emegıne saglık daha yenı yukledım 2 saattır sorunsuz bır sekılde  calısıyor emegıne ve yuregıne saglık yenı bot surumu gelmeyecek galıba gelseydı coktan yuklenırdı yazılımcılar bır bırıyle catısıyor galıba bır sorun oldugu kesın yoksa 2 hafta oldu bır ses yok

22 dakika önce, ayyıldız1907 yazdı:

emegıne saglık daha yenı yukledım 2 saattır sorunsuz bır sekılde  calısıyor emegıne ve yuregıne saglık yenı bot surumu gelmeyecek galıba gelseydı coktan yuklenırdı yazılımcılar bır bırıyle catısıyor galıba bır sorun oldugu kesın yoksa 2 hafta oldu bır ses yok

Yeni Sürüm Hakkında Net Bir Bilgi Yok malesefki ne zaman gelir ne zaman gelmez ama şuanki bot iş görücek kadar çalışıyor en azından inşaatçılarımız boş kalmıyor :) Rica Ederim İyi Savaşlar :thumbsup::checkbox:

5 saat önce, yigityagiz yazdı:

Ben memu kullanıyodum şimdi ne yapmam lazım neleri indirmem lazım bana anlatabilecek var mı

Merhaba Kusura bakmayın arada kaynamış göremedim bluestacks son sürümünü indirip kurarmısınız ? gmail hesap bilgilerinizi girip aynı memu şeklinde zaten bota başlat tuşuna bastığınız zaman kendisi ekran ayarlarını yapacaktır başka bir sorununuz varsa lütfen belirtin yardımcı olmaya çalışalım.:checkbox:

Merhabalar, bir süre sorunsuz çalıştıktan sonra telif hakkı tespiti şekllinde bir uyarı geliyor ve bot sürekli yeniden açılıyor. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı acaba? Teşekkürler

22 dakika önce, Alperenalkannn yazdı:

Merhabalar, bir süre sorunsuz çalıştıktan sonra telif hakkı tespiti şekllinde bir uyarı geliyor ve bot sürekli yeniden açılıyor. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı acaba? Teşekkürler

Merhaba My bot klasöündeki  Profil Dosyanızı Silip Bilgisayarınızı Yeniden Başlatıp. Yeniden Denermisiniz Ayrıca Daha Önceden Farklı Botlar Kullanmayı Denedinizmi ? Bilgisayarınızda Ve Rica Etsem hata belirtirken ekran görüntüsünüde paylaşırsanız daha verimli olur.:checkmark: Ayrıca Bilgisayarınızın İşletim Sistemi Windows 7 İse bu hatayı almanızı sağlayan işletim sisteminizdir.

Edited by pamelya

Selam bu büyük koruyucuyu kullanmaya olanak sağlayan bir gelişme yokmu daha kusura bakmayın forumda varsa da göremiyorum çünkü ingilizcem çok çok az büyük koruyucu hakkında bi gelişme görürseniz paylaşırmısınız lütfen

1 saat önce, pamelya yazdı:

Merhaba My bot klasöündeki  Profil Dosyanızı Silip Bilgisayarınızı Yeniden Başlatıp. Yeniden Denermisiniz Ayrıca Daha Önceden Farklı Botlar Kullanmayı Denedinizmi ? Bilgisayarınızda Ve Rica Etsem hata belirtirken ekran görüntüsünüde paylaşırsanız daha verimli olur.:checkmark: Ayrıca Bilgisayarınızın İşletim Sistemi Windows 7 İse bu hatayı almanızı sağlayan işletim sisteminizdir.

Daha önce hiç bot kullanmadım

İlk olarak şu hata geliyor:

1prn7G.png

Daha sonra ise şu sayfa açılıyor:

kMJY8r.png

4 dakika önce, Alperenalkannn yazdı:

Daha önce hiç bot kullanmadım

İlk olarak şu hata geliyor:

1prn7G.png

Daha sonra ise şu sayfa açılıyor:

kMJY8r.png

Burada ki anlatılanları dener misiniz

7 dakika önce, hasbahce827 yazdı:

Burada ki anlatılanları dener misiniz

Teşekkür ederim. Şu anlık işe yaradı gibi gözüküyor. Fakat daha önce hiç bot kullanmamış olmama rağmen böyle bir şey olması beni endişelendirmeli mi 

55 dakika önce, Alperenalkannn yazdı:

Teşekkür ederim. Şu anlık işe yaradı gibi gözüküyor. Fakat daha önce hiç bot kullanmamış olmama rağmen böyle bir şey olması beni endişelendirmeli mi 

Aslında erişim problemini şöyle açıklıyorlar ZeybekBot, CocUltraBot, FuLLBoT, CoCBot.NET, ClashClans(CC)Bot bu botları kullananlar engelleniyor diye bir konu var forum da kullanmadım diyorsunuz ama nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok inanın 

sorun çözüldüyse endişe duymanıza gerek yok 5.seneye giriyorum mybot kullanım da herhangi bir sorun yaşamadım

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...