Jump to content
  • Announcements

• Fliegerfaust

Malicious and Banned Links   10/09/2016

Please be careful of downloading ANY LINKS that are not originating from a MyBot.Run URL or another trusted URL (such as apkmirror.com, bluestacks, memu, xda-developers, etc).   We have banned ALL telegram links and other verified malicious links we have come across already. Users attempting to do this or get around this ban will be banned permanently.   Please report ANY suspicious links to MyBot Staff or pm me directly
    • Leak1337

Discord Server Closed   09/25/2018

Hello,   Our discord server has been closed. I will deal with the Discord team to find a solution. There is NO official Mybot.run Discord server atm!   I'll keep you updated
    • monkeyhunter

MyBot.run V7.6.3 RELEASED!   10/06/2018

MyBot.run continues the legacy again with release of V7.6.3!!   This release supports the June 2018 game update and has some new features hidden inside as well   Get your copy in thread below!!   Click here to get to the release thread MyBot.run v7.6.3 Release

Recommended Posts

Programın şu anda make kısmı bitti. Videonun sonunda gerekli açıklamayı yaptım. Fikirlerinize açığım.

Edited by SpaceOwl01
Video eksik.
  • Like 1
  • Upvote 1

bu aşamada bile çok başarılı buldum yakın zamanda bizlere sunmanı sabırsızlıkla bekliyorum iyi çalışmalar

Hocam ellerine sağlık. Baya heyecan verici bir şey. Dediklerini yapsan çok süper olur. Dediğin gibi harita felan açılsa ve nereden ne asker bıraktığı belirtilse mükemmel ötesi olur. Benim gibi csv işinden hiç anlamayanlar bile csv yapar. 

@xstar Yorumun için teşekkür ederim. Şu anda ramazan okul ve staj aynı anda gidiyor bayağı yoğunum. Ama ara ara birkaç şey yapıyorum. Make kısmı gerçekten çok uzun ve meşakatli birşey. Drop kısmı da cabası. Geç olsun güç olmasın misali gidiyorum acelesi yok :) alpha olarak bitmeye yakın. Stajda da yapmayı planlıyorum fakat devlet dairesi olduğu için biraz sakat. Şu anda uğraştıran ve uzun olan kısmı var bu kısım bitti ki gerisi kolay zaten. Umarım işe yarayan birşey olur. İyi oyunlar.

• Upvote 2

@SpaceOwl01 hocam, zaten hemen bitirmenizi beklemiyorum. Nihayetinde tüm zamanınızı bu programa veremezsiniz. Ama uğraşmanız bile yeter. Tekrar teşekküler.

@sevil78 Teşekkür ediyorum fakat Ramazan ayında uğraşmam bayağı zor. Yine de eninde sonunda bitecek.

@xstar Desteğiniz için sağolun. Anlayışlı olmanız en büyük moraldir. İyi oyunlar.

@malibaba98 Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Umarım başarılı bir şekilde kullanıp güzel projeler ortaya çıkarırsınız.

Bu arada konuyu +1 leyerek daha fazla üyenin görmesini sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

• Upvote 1

On 13.05.2018 at 00:58, SpaceOwl01 yazdı:

Programın şu anda make kısmı bitti. Videonun sonunda gerekli açıklamayı yaptım. Fikirlerinize açığım.

BU PROGRAM İNDİRME LİNKLERİ VAR MI DAHA YAPIM AŞAMASINDAMI