Jump to content
  • Announcements

• Fliegerfaust

Malicious and Banned Links   10/09/2016

Please be careful of downloading ANY LINKS that are not originating from a MyBot.Run URL or another trusted URL (such as apkmirror.com, bluestacks, memu, xda-developers, etc).   We have banned ALL telegram links and other verified malicious links we have come across already. Users attempting to do this or get around this ban will be banned permanently.   Please report ANY suspicious links to MyBot Staff or pm me directly
    • monkeyhunter

MyBot.run V7.4.4 RELEASED!   02/17/2018

MyBot.run continues the legacy again with release of V7.4.4!!   This release supports the December 2017 game update and has some new features hidden inside as well   Get your copy in thread below!!   Click here to get to the release thread MyBot.run v7.4.4 Release
TuborGRedTR

Doc.OC MOD v3.7.1 Güncellendi(GoblinXP-MultiAccount GTFO Dahası)

Recommended Posts

Herkese selamlar oncelikle Belirtmek isterim ki uzun suredir is ve ozel hayatimda ki sorunlar sebebiyle giremiyorum.Forum uzerinde Fakat Dococ Ekibinin Projesini Ozel olarak paylastigim klandan arkadaslar testlerini yapiyordu.. Simdi Gelelim Moda ve sorulan soru cevaplara  DococMod PicoMod Adi altinda 0dan tekrardan Yazildi @ProMac onderliginde  ismini suan ekleme firsati bulamadigim bir cok arkadas Testleri ve bitti ve Paylasima sunuldu.. Yeni Picomod Daha farkli Ozelliklerle geldi Yeni koyde oto Uprage vb Goblinxp yoktu suan icin soranlara ozellikle belirtiyorum. @Roro-Titi Nin paylasmasi uzerine Konu tekrardan aktif olarak guncellenecek Turkce Forumda'da Herkese Kolay Gelsin Tesekkurler Iyi Forumlar PicoMod Konu Linkini asagiya birakiyorum Simdilik Ilk Firsatta ne var ne yok aciklamali sekilde Guncellenecek 

Mybot 3.7.1 Güncellendi 

- CoCda oyuna girdikten sonra yasanan Bs sorunları düzeltyildi
- Ünicodlar geliştirildi..vardayılan birlik bırakma vb
-COgu Kişinin Bekledigi GOBLİN XP tekrardan Eklendi..

DOc.OC 3.7.1 Güncel Sürümü İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Edited by TuborGRedTR
Mybot 3.7.1 Güncellendi  - CoCda oyuna girdikten sonra yasanan Bs sorunları düzeltyildi - Ünicodlar geliştirildi..vardayılan birlik bırakma vb -COgu Kişinin Bekledigi GOBLİN XP tekrardan Eklendi..
  • Upvote 12

Şimdi, Roro-Titi yazdı:

Thanks mate for providing the link here :D !!! 

nice job bro ;)

5 dakika önce, TuborGRedTR yazdı:

Bilgilendirme Amaçlıdır ( DocoC-(PicoMod v2.7)

Herkese selamlar oncelikle Belirtmek isterim ki uzun suredir is ve ozel hayatimda ki sorunlar sebebiyle giremiyorum.Forum uzerinde Fakat Dococ Ekibinin Projesini Ozel olarak paylastigim klandan arkadaslar testlerini yapiyordu.. Simdi Gelelim Moda ve sorulan soru cevaplara  DococMod PicoMod Adi altinda 0dan tekrardan Yazildi @ProMac onderliginde  ismini suan ekleme firsati bulamadigim bir cok arkadas Testleri ve bitti ve Paylasima sunuldu.. Yeni Picomod Daha farkli Ozelliklerle geldi Yeni koyde oto Uprage vb Goblinxp yoktu suan icin soranlara ozellikle belirtiyorum. @Roro-Titi Nin paylasmasi uzerine Konu tekrardan aktif olarak guncellenecek Turkce Forumda'da Herkese Kolay Gelsin Tesekkurler Iyi Forumlar PicoMod Konu Linkini asagiya birakiyorum Simdilik Ilk Firsatta ne var ne yok aciklamali sekilde Guncellenecek 

ORJINAL KONU VE LINK

elinize sağlık arkadaşlar mod bekleniyordu ilk fırsatta denemelerini yapacağım :)

• Upvote 1

25 dakika önce, Roro-Titi yazdı:

Thanks mate for providing the link here :D !!! 

It is nice to work with you.:) mates @Roro-Titi:cool:

20 dakika önce, Aspirino yazdı:

nice job bro ;)

elinize sağlık arkadaşlar mod bekleniyordu ilk fırsatta denemelerini yapacağım :)

Basarili diyebilirim Kanimca daha once yazacaktim fakat no yok hafiz test ettir diye :)

• Upvote 2

Şimdi, TuborGRedTR yazdı:

It is nice to work with you.:) mates @Roro-Titi:cool:

Basarili diyebilirim Kanimca daha once yazacaktim fakat no yok hafiz test ettir diye :)

mesaj atarım hacı :)

bot klanına katılmak isterim yer varmı konunuzun altında gördüm th 10 olacak - okcu barbar dev 6sv - lvl 115 - 11-12 saat onlineyim günde

• Upvote 1

tskler:) bot aramaya basıyor dıger aramaya gecmıyor oyle bır sıkınttı var galıba neden acaba ayarlara baktım bulmadım

Edited by general61

İlk önce emeği geçen Ekib çalışanlarının hepsine teşekkür ederiz.

7 saat önce, Nirvana97 yazdı:

başlat butonu aktif olmuyor bende mi böyle bilemedim :)

Gerekli MyBot programları konusuna göz atınız.

4 saat önce, general61 yazdı:

tskler:) bot aramaya basıyor dıger aramaya gecmıyor oyle bır sıkınttı var galıba neden acaba ayarlara baktım bulmadım

Botum öyle yapıb dönüb şöyle kalıyor adı altında yardım istemeyiniz :D
Aşağıdaki konudan sorun nasıl bildirilir okuyunuz.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.