Jump to content
Sign in to follow this  
mehran5801

درخواست اتکر برای کلن لول 12 | Clan level 12 attackers needed

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان کلن لول 12 دارم که برای وار به اتکر اکانت تان 8.5 ، تان 9.5 و اکانت های مهندسی نیاز داریم

اگر مایلید اکانتی که خصوصیات بالا رو داره بیارید کلنمون تا توی وار کمک کنید

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتیت اگر دوست دارید به ما بپیوندید

برای اطلاعات بیشتر و ورود به کلن با آیدی تلگرام من در ارتباط باشید ممنون

--->>ID Telegram <<---

Edited by mehran5801
Upgraded clan level
  • Upvote 3

سلام من قبلا تو کلن شما بودم اسمم عقاب بود یکماه و نیم تو کلنتون بودم و 11هزار دونات کردم  واستون وار زدم و هر واری پنج یا شش ستاره میگرفتم فقط یک وار وقت نکردم دوتا اتک رو بزنم 5ساعت اخر اومدم دیدم همه رو سه کردن با هماهنگی کولیدرا رفتم از نفر بالایی هایی دوتا اتک زدم که منابع لااقل بده بهتره اینه که کلا اتک هام رو استفاده نکنم در کمال ناباوری خود شما منو کیک کردید متاسفانه ادم هایی مثل شما باعث خرابی کلش هستید چونکه کلن میزنید کسی هم بیاد باهتون کار کنه تا وقتی بهش نیاز دارید نگه میدارید نیاز  نداشتید بهش اخراج میکنید. ولی ایراد نداره من خودم کلن زدم رسوندمش5 که هیچوقت منت افرادی مثل شما برای یک بازی بی ارزش  روی من نباشه یا علی موفق باشید

Edited by alisayahe

On 3/17/2016 at 2:08 AM, alisayahe said:

سلام من قبلا تو کلن شما بودم اسمم عقاب بود یکماه و نیم تو کلنتون بودم و 11هزار دونات کردم  واستون وار زدم و هر واری پنج یا شش ستاره میگرفتم فقط یک وار وقت نکردم دوتا اتک رو بزنم 5ساعت اخر اومدم دیدم همه رو سه کردن با هماهنگی کولیدرا رفتم از نفر بالایی هایی دوتا اتک زدم که منابع لااقل بده بهتره اینه که کلا اتک هام رو استفاده نکنم در کمال ناباوری خود شما منو کیک کردید متاسفانه ادم هایی مثل شما باعث خرابی کلش هستید چونکه کلن میزنید کسی هم بیاد باهتون کار کنه تا وقتی بهش نیاز دارید نگه میدارید نیاز  نداشتید بهش اخراج میکنید. ولی ایراد نداره من خودم کلن زدم رسوندمش5 که هیچوقت منت افرادی مثل شما برای یک بازی بی ارزش  روی من نباشه یا علی موفق باشید

دوست عزیزم اینجا جای دردو دل کردن و فکر کردن در مورد گذشته نیست ، نه کسی حق قضاوت داره اینجا نه کسی قضاوت خواهد کرد

این تاپیک رو زدن که اگه دوس داشتین به کلن ملحق بشین نه که ... حرف های خصوصی تون رو تو خصوصی بزنین لطفا

ممنون که  درک میکنین

• Upvote 1

On 3/17/2016 at 2:08 AM, alisayahe said:

سلام همونطور که آقا حمید گفتن اینجا جای درد و دل نیست اگر مشکلی دارید توی تلگرام اعلام کنید که من جوابتون رو وقتی کیک کردم دادم ما کلن رو به این راحتیا لول ندادیم اگه قرار بود هر 2 وار یه نفر وار نزنه الان شاید اوایل 9 بودیم بگذریم... ما با کسی دشمنی نداریم و نخواهیم داشت اگر مایلید بیاید با تلگرام من در ارتباط باشید اگر دلخوری وجود داره باز هم به من پیام بدید که انشائالله از بین بره ممنون

دوست خوبم سلام،من والا تو تلگرامت درخواست دادم البته تو هم اوکی دادی ولی ۴۹ نفر تو کلن بودش اما درش بسته بود،

دو - سه بار دیگه هم سر زدم رکو/ست بدم دیدم ۵۰ نفر فیکس هستین دیدم نخیر انگاری متقاضی خیلی هستش منم فعلا

!برگشتم کلن قبلیم تا ایشالا ببینم بعدا چی میشه

17 hours ago, Eloy said:

دوست خوبم سلام،من والا تو تلگرامت درخواست دادم البته تو هم اوکی دادی ولی ۴۹ نفر تو کلن بودش اما درش بسته بود،

دو - سه بار دیگه هم سر زدم رکو/ست بدم دیدم ۵۰ نفر فیکس هستین دیدم نخیر انگاری متقاضی خیلی هستش منم فعلا

!برگشتم کلن قبلیم تا ایشالا ببینم بعدا چی میشه

درود بر شما

بابت بسته بودن یا جا نداشتن کلن ازتون عذر میخوام سعی میکنم کلن رو خالی نگه دارم تشریف بیارید فقط توی درخواست ورودتون 5801 رو بنویسید ممنون

On 3/21/2016 at 7:42 PM, mehran5801 said:

سلام همونطور که آقا حمید گفتن اینجا جای درد و دل نیست اگر مشکلی دارید توی تلگرام اعلام کنید که من جوابتون رو وقتی کیک کردم دادم ما کلن رو به این راحتیا لول ندادیم اگه قرار بود هر 2 وار یه نفر وار نزنه الان شاید اوایل 9 بودیم بگذریم... ما با کسی دشمنی نداریم و نخواهیم داشت اگر مایلید بیاید با تلگرام من در ارتباط باشید اگر دلخوری وجود داره باز هم به من پیام بدید که انشائالله از بین بره ممنون

دوست عزیزم من پ دادم ولی شما بلوکم کردید! بگذریم.. اصلا مهم نیست در هر صورت چیزی ک بوده گذشته

دوستان متاسفانه به خاطر استفبال نشدن از باتینگ شدن کلن و قضایای بن شدن و ... تصمیم گرفتیم اتکر های اکانت مهندسی و تان 8.5 ، 9.5 درخواست کنیم اگر اکانتی دارید که میدونید کمک میکنه خوش حال میشیم بیاید پیشمون :heart:

On 3/21/2016 at 8:42 PM, mehran5801 said:

سلام من تاون ۱۰ هستم میتونم جوین بشم تو کلنتون؟