Jump to content
Meysam

آموزش کامل نصب و راه اندازی مای بات

Recommended Posts

سلام این مشکل رو چجوری حل کنم؟

cannot find free builder

چند بار این ارور رو میده بعدشم بلو استکس هنگ میکنه

منم یه اموزش واسه بچه های کلن ساخته بودم رو بلو استیک گفتم اینجام بذارم شاید درد خورد منتها مال ورژن پنجه ولی روش کار همونه

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

• Upvote 2

On 1/30/2016 at 4:56 PM, Meysam said:

سلام دوستان 

توی این پست آموزش نصب و راه اندازی مای بات رو از پایه داریم و فرض این آموزش بر این هستش که شما هیچی از ربات نمیدونید و فقط یک ویندوز دارید و میخوایید ربات رو راه اندازی کنید

دقت کنید عزیزانی هستن که با دونستن همین اطلاعات کم و انجام دادن همین کارها از شما مبالغ مثل 20 تا 100 تومن میگیرن پس سعی یاد بگیرید تا مجبور نشید پول ندونستن خودتون رو بپردازید

نصب ربات و ملزومات :

برای نصب ربات ابتدا نیاز به نصب موارد زیر دارید که کاربرد تک تکشون به صورت خلاصه خدمتتون عرض خواهد شد :

• Windows Vista/7/8/8.1/10

داشتن یکی از ویندوز های بالا که فکر نمیکنم نیازی به توضیح داشته باشه

لطفا بیخیال ویندوز ایکس پی بشید

روی نوشته کلیک کنید تا به سایت مورد نظر برید و دکمه دانلود رو بزنید تا ورژن 32 بیتی یا همون ایکس 86 این پکیج رو بگیرید

ربات برای کار به این ابزار نیاز داره در واقع این ابزار به ربات اجازه میده اجرا بشه و فرامینی که داره انجام بده

بعد از دانلود نصبش کنید همین

این مورد رو میتونی از سایت سافت98 که سایت معتبری هستش بگیرید
soft98.ir ورژن 4.5.2 یا ورژن 4.6.1رو دانلود کنید  پسورد فایل هم همونجایی که دارید دانلود میکنید هستش یعنی 

بعد از دانلود نصبش کنید همین

• BlueStacks 0.9.x - 0.10.x OR Bluestacks 2 OR Droid4x  OR MEmu 

خب شما برای اجرای کلش روی ویندوز نیاز به یک شبیه ساز دارید که محیط اندروید رو توی ویندوز برای شما شبیه سازی کنه

درواقع انگار کامپیوتر شما تبدیل به یک گوشی شده و میتونید خیلی از نرم افزار ها و بازی های اندرویدی رو روش اجرا کنید

اسم دوتا از معروفترین شبیه سازها که به همه دوستان پیشنهاد میشه 1.بلو استکس و 2.میمو  هستش

ربات از ورژن های 0.9 و 0.10 و همچنین از آخرین ورژن یعنی ورژن 2 پشتیبانی میکنه

میتونید اونو از اینجا دانلود کنید :

1.BlueStacks + Root شبیه ساز اندروید

یا اگر سیستم قوی ای مثلا با رم 4 به بالا و پردازنده حداقل 3-5 هسته ای به بالا دارید میتونید از

2.MEmu شبیه ساز 

استفاده کنید

نصب هردو خیلی راحته و کار کردن باهاش هم دقیقا شبیه گوشیتون هستش 

حالا میتونید بازی رو با پسوند ای پی کا دانلود و  خیلی راحت اجراش کنید تا نصب بشه

و توی بازی برید و اکاننتتون رو از گوگل پلی بالا بیارید ، دقیقا شبیه همون کاری که توی گوشیتون انجام میدید و وارد بازی میشید

و در آخر دانلود مای بات یا همون ربات کلش

بعد از دریافت از حالت فشرده خارجش کنید و ربات رو اجرا کنید 

دقت کنید لینکی که در بالا گذاشته شده صرفا جهت آشنایی شما با ربات هستش 

این ربات هر چند هفته یکبار آپدیت میشه و شما باید آخرین ورژن رو که همیشه سردر این فروم هستش بگیرید

پایان قسمت نصب

راه اندازی :

خب تا اینجا تمام ملزومات رو دانلود و نصب کردید و ربات جلوتون بازه و آمادست

تنظیم ربات کار سختی نیست و خیلی راحته یعنی قرار نیست آپولو هوا کنید و کار عجیبی بکنید

فقط باید یک سری عدد به ربات بدید که مثلا به چه دهکده هایی حمله کنه و چه مقدار لوت دید حمله کنه و یا چطوری حمله کنه و چه نیروهایی بسازه

اگر دوست دارید با تمام قسمت های ربات آشنا بشید میتونید پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید:

همچنین میتونید از تنظیماتی که دوستانتون توی تاپیک ها و توی گروه تلگرام قرار میدن استفاده کنید

این تنظیمات به صورت عکس هستن و کافیه شما تنظیمات و تیک های ربات رو شبیه عکس بزارید و اونو استارت کنید

برای نمونه توی تاپیک بالا نمونه تنظیماتی که خودم اون موقع استفاده میکردم ( و الان نمیکنم ) رو میبینید

توی این انجمن در قسمت زیر هر کسی با توجه به لول تان هالش  هر تنظیمات خوبی که داره با بقیه به اشتراک میزاره:

https://mybot.run/forums/index.php?/forum/16-bot-settings-sharing-discussion/

همچنین اگر دوستانی هستن و دوست دارن توی فایل های ربات تغییراتی ایجاد کنن نیاز به برنامه ای که ربات باهاش نوشته شده دارن که از لینک زیر دانلود میشه  :

https://www.autoitscript.com/site/autoit/

اولا اون  Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)  یرا سیستم 32 بیتی و 64 فرقی نداره ؟دوما لینکش تغییر کرده و خرابه.

سوما اون لینک بلو استکس که تو سافت 98 هست ورژن های مختلفی داره کدومو دانلود کنیم؟

چهارما چرا رباتورژن روزشو برا دانلود نزاشتین این ورژن قدیمیه یا چرا لینک نکردین به قسمت اخرین اپدیت های ربات؟

@

Meysam

دوست من زیر ربات 6.1.1 نوشتم این لینک فقط برای آشناییه و چون ربات هی آپدیت میشه ، نمیشه یک لینک ثابت داد

نوشتم سردر این انجمن ورژن جدید رو میزارن

پکیج سی پلاس پلاس 2010 رو هم نوشتم ایکس 86 ، زیرش هم به فارسی توضیح دادم ایکس 86 یعنی ورژن 32 بیتی و در هر صورت شما باید 32 بیتی استفاده کنی که نوشته شده

هفته پیش که چک کردم لینکش درست بود اما الان پوکیده 

درهر صورت با یک سرچ ساده پیدا میشه

BlueStacks 0.9.x - 0.10.x OR Bluestacks 2

این عبارت بالا که توی پست اول نوشته شده یعنی ورژن هایی که ساپورت میشن از بلو استکس 0.9 شروع میشه تا بلو استکس 2

اگر سیستمتون خیلی ضعیفه ورژن 10 خوبه و اگر قوی هستش ورژن 2 

این مورد رو میخوام ویرایش کنم به جاش رباتی که توی انجمن گذاشتن رو بزارم

هنوز پیداش نکردم تاپیکش کجا بود پیداش کنم ویرایش میکنم

سلام مای بات من قبلا ران میشد ولی الان دانلود میکنی اصلا ران نمیشه قبلا ویندوز من 10 بود اوکی بود همه چی الانش هم ویندوز 10 دارم ولی ران نمیشه

35 minutes ago, mamal mybot said:

سلام مای بات من قبلا ران میشد ولی الان دانلود میکنی اصلا ران نمیشه قبلا ویندوز من 10 بود اوکی بود همه چی الانش هم ویندوز 10 دارم ولی ران نمیشه

سه جا پست دادید اما توی یکیش هم اطلاعات کامل ندادید و فقط نوشتید اجرا نمیشه

اصلی ترین دلیل اجرا نشدن ربات نداشتن برنامه های پیش نیازه

پست اول رو بخونید و انجام بدید

ربات اینستال کردنی نیست و فقط اجرا میشه

Edited by Meysam

اقا یک سوال ربات من تا امشب کار میکرد الان اجراش میکنم یک پوشه باز میکنه  خ.د رباتم یک ارور میگیره

Unable to load MEmu(MEmu), please check emulator/installation.
Unable to continue........
این میاد رو ضفحه رباتم

سلام داداش من یه مشکلی دارم .

ویندوزم 10 نسخه ی 64 بی تیه و بات رو که اجرا میکنم میزنه

can not optain the production rate at this time

بعدشم استارت رو که میزنم روی 

locating main screen 

میمونه و دیگه کاری نمیکنه پاس و ریسوم که میکنم اول میزنه 

mybot 6.1.2.1 executable run on windows 10 _x64 

بعدشم میزنه 

zooming out 

و بعدشم میمونه همونحا هرچی هم پاس و ریسوم میکنم فقط دوباره میزنه زومینگ اووت البته وقتی خودم رو صفحه زوم میکنم دباره صفحه رو کوچیک میکنه  

من 3 4 ورژن قبل از اخرین ورژن قبل اینکه بن شروع بشه رو روی سیستمم اخرا کرده بودم و کاملا جواب میداد دلی الان نه 6.1.2.1 نه6.1.3 هیچ کدوم کار نمیکنه

میشه لطفا راهنمایی کنی؟؟؟

سلام ببخشید 

شبیه ساز من نوکس اپ  پلیر هست

مینویسهlog  وقتی ربات رو تنظیم و استارت میکنم شبیه ساز باز میشه ولی ربات کلش رو باز نمیکنه و در قسمت

launch faild:c:\users\neginkavir\appdata\roaming\nox\bin\nox_adb.exe -s 127.0.0.1:62001 shell getprop sys.boot_completed

و تکرار میشه وبعد نوکس رو میبنده و باز میکنه و دوباره همین کارو انجام میده

مشکلش چیه؟

1 hour ago, mr.yavar said:

سلام ببخشید 

شبیه ساز من نوکس اپ  پلیر هست

مینویسهlog  وقتی ربات رو تنظیم و استارت میکنم شبیه ساز باز میشه ولی ربات کلش رو باز نمیکنه و در قسمت

launch faild:c:\users\neginkavir\appdata\roaming\nox\bin\nox_adb.exe -s 127.0.0.1:62001 shell getprop sys.boot_completed

و تکرار میشه وبعد نوکس رو میبنده و باز میکنه و دوباره همین کارو انجام میده

مشکلش چیه؟

اینا رو انجام بده

http://en.bignox.com/blog/?p=344