Jump to content
Sign in to follow this  
Cru

MyBot için Gerekli Programlar & Genel Hata Çözümleri

Recommended Posts

MyBot..run isimli dosyayı açtığımda "Yükleniyor..." ekranı geliyor 10-15 saniye sonra

"

AutoIt Error

Line 554223 

(File "C:\Users\emre_\Desktop\Mybot-MBR-v7.7.7\Mybot.run.exe"):

Error: Variable must be of type "Object"."

Şeklinde bir hata mesajı geliyor ne yapmam gerek

Selam, hangi uygulamayı kullandıysam olmadı bluestack olsun memu olsun açılmadı sadece leapdrioid adlı uygulamada çalıştırmayı başardım mybot u  yanlız bundada şu şekilde bir sıkıntı çıktı bot ile giriş yapınca köyüm karşıma geliyor her şeyini ayarladıktan sonra saldırı yapmıyor klan savaşları kısmına geliyor orada beklemeye başlıyor sonrasında oyunu kapatıyor ve sürekli aynısını yapıyor bunun hakkında bilgisi ve çözümü olan varsa yardım edebilir mi şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar...

On 25.11.2019 at 14:00, onder91 yazdı:

Selam, hangi uygulamayı kullandıysam olmadı bluestack olsun memu olsun açılmadı sadece leapdrioid adlı uygulamada çalıştırmayı başardım mybot u  yanlız bundada şu şekilde bir sıkıntı çıktı bot ile giriş yapınca köyüm karşıma geliyor her şeyini ayarladıktan sonra saldırı yapmıyor klan savaşları kısmına geliyor orada beklemeye başlıyor sonrasında oyunu kapatıyor ve sürekli aynısını yapıyor bunun hakkında bilgisi ve çözümü olan varsa yardım edebilir mi şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Memu'nın 3.1.2 sürümünü kullanırsan herhangi bir sorun yaşamazsın.

MEMU 3.1.2 RESMİ SİTESİ İNDİRME LİNKİ: https://memu.tr.uptodown.com/windows/download/1641500

merhaba  benim ilginç bir hatam var  , tekrar  cocbot  kullanmaya baslamak  yeni surumu  yukledim  basarı ile acıldı  ama  emulatorum nox oldugundan  calısmadı bende silip 

bluesta yukledim  , botuda  silip tekrar yukledim  

suanda  aldıgım hata  resimdeki gibidir  , tecribe  etmiş olan  cozumunu  bilenler  yardımcı olabilirse cok sevinirim

''windows belirtilen aygıta , yola ve dosyaya erişemedi .ögeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir .''

http://oEKqrs.jpg

tşkler

mahir